BIOPOTRAVINY: Breussova zeleninová šťava BIO

Jedinečná zeleninová šťava s podielom zeleniny 99,7 %. Obsahuje cviklu, karotku, zemiaky, zeler, reďkovku. Vyrobená na základe originálnej receptúry Rudolfa Breussa. Vyvážená zmes najdôležitejších vitálnych látok a stopových prvkov.  • Pomáha pri prevencii a liečbe zhubných ochorení.

  • Prečisťuje nielen zažívacie ústrojenstvo, ale aj celý organizmus.
  • Navodzuje rovnováhu žaludočnej mikroflóry, pretože obsahuje kyslomliečne zeleninové šťávy. Najmä prítomnosť srvátky potláča v tráviacom trakte škodlivé baktérie a posilňuje tie, ktoré sú pre organizmus potrebné.

  • Pôsobí priaznivo pri neslaných diétach, najmä v kombinácii s bylinkovými čajmi tak dochádza ku znižovaniu telesnej váhy.
Použitie: Počas užívania sa doporučuje piť denne cca 250 ml (deti od 6 do 14 rokov cca 100 ml) tejto zeleninovej šťavy, vždy v malých dúškoch. Zároveň je nutné dbať na dostatočný prísun nízkokalorických nápojov, najmä bylinných čajov, a to v množstve aspoň 2 až 3 l denne. Usadenina na dne nie je na závadu. Pred upotrebením nutné dôkladne pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 4 dní, pri uložení v chladničke do 8 dní.

K dispozícii aj kniha - Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami - Rudolf Breuss

[zdroj: http://www.berkana.sk/biotta-breuss-bio-zeleninova-stava.html]